Menu Zamknij

KOLĘDA PODCZAS PANDEMII 2021r.

KOLĘDA podczas PANDEMII 2021 r.
w parafii Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku

         W wyznaczone dni Msza Święta o godz. 18:00 w kościele będzie ofiarowana za mieszkańców poszczególnych ulic. Będziemy udzielali specjalnego błogosławieństwa i święcili wodę do poświęcenia mieszkań i domów.

4 stycznia (poniedziałek)
ul. Zagórki, ul. Jachtowa, ul. Ruczajowa, ul. Rejsowa,
ul. Gminna, ul. Rybitwy, ul. Albatrosa,
ul. Żaglowa, ul. Mewy, ul. Piracka, ul. Wydmowa, ul. Kotwicowa, ul. Szkwałowa,
ul. Komandorska, ul. Posejdona, ul. Sztormowa,
ul. Żeglarska, ul. Cumownicza, ul. Okrętowa;

5 stycznia (wtorek)
ul. Zabłudowska, ul. Wolińska,
ul. Ordynacka, ul. Sterowa, ul. Masztowa,

7 stycznia (czwartek)
Kuriany – wieś, Kolonie Kurian, Płoskie;

8 stycznia (piątek)
ul. Zaścianki, ul. Szosa Baranowicka, ul. Ziemiańska,

9 stycznia (sobota)
ul. Konrada, ul. Marcina; ul. Szlachecka, ul. Rejtana, ul. Gerwazego
ul. Rybacka, ul. Morska, ul. Bałtycka, ul. Bosmańska,
ul. Pana Tadeusza,

11 stycznia (poniedziałek)
ul. Jacka Soplicy, ul. Szklarniana, ul. Wojskiego, ul. Kasztelańska,

12 stycznia (wtorek)
ul. Pozioma 47-73,
ul. Korzeniowskiego, ul. Kajki, ul. Wczasowa;

13 stycznia (środa)
ul. Turystyczna, ul. Kolonijna, ul. Śmiała, ul. Nowatorska,
ul. Puchatka, ul. Zdrowa, ul. Zuchów,
ul. Kąpielowa, ul. Przejściowa,

14 stycznia (czwartek)
ul. Plażowa;

15 stycznia (piątek)
ul. Gródecka, ul. Ceramiczna,
ul. Hutnicza, ul. Pionowa, ul. Górnicza;
ul. Piaskowa,

16 stycznia (sobota)
ul. Cała, ul. Podłużna, ul. Sobolewska, ul. Sowlańska, ul. Leśna;

18 stycznia (poniedziałek)
ul. Sowlańska BLOKI: 3A, 3B, 3C;
ul. Sowlańska BLOKI: 38, 42, 44, 46;

19 stycznia (wtorek)
ul. Leśna BLOKI: 37, 38, 39, 40, 41, 42; 45;

20 stycznia (środa)
ul. Dojnowska,
ul. Pozioma BLOK 2A, ul. Pozioma – do nr 45,

21 stycznia (czwartek)
ul. Dojnowska BLOKI: 80 A, 80 B, 80 C;

22 stycznia (piątek)
ul. Baranowicka, ul. Juranda, ul. Serwitutowa; ul. Liściasta;
ul. Zagłoby, ul. Kmicica, ul. Naftowa, ul. Ciesielska,
ul. Mokra, ul. Iglasta, ul. Źródlana

23 stycznia (sobota)
ul. Suchowolca, ul. Stawowa, ul. Dojlidy Fabryczne,
ul. Nowowarszawska, ul. Ciołkowskiego,

25 stycznia (poniedziałek)
ul. Borsucza BLOKI: 6, 6 A, 8, 10,
ul. Myśliwska 2, ul. Borsucza,
ul. Sępia, ul. Kormoranów.