Rekolekcje z o. Witko

Zapraszamy do udziału w rekolekcjach prowadzonych przez o. Józefa Witko
“Zatrzymajcie się i we mnie Boga uznajcie” w dniach 2021-11-05 do 2021-11-07

Rekolekcje będą odbywały się w kościele parafialnym p.w. Niepokalanego Serca Maryi
ul. Ks. St. Suchowolca 27 w Białymstoku
Rekolekcje rozpoczynają się w piątek o godzinie 15.00 i będą trwały w piątek do godziny 22.00,
w sobotę od godziny 9:00 do 22:00
i zakończą się w niedzielę Eucharystią o godzinie 8:00
Kościół będzie otwierany na 1 godzinę przed rozpoczęciem rekolekcji.

Na te rekolekcje nie będą prowadzone zapisy, wstęp wolny.

Ilość miejsc będzie zależała od aktualnie obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią COVID-19
Szczegółowe informacje w tym zakresie będziemy podawali na bieżąco w opisie rekolekcji. Osoby zainteresowane udziałem w rekolekcjach prosimy o śledzenie informacji umieszczanych na końcu opisu tych rekolekcji.
W trakcie rekolekcji obowiązkowe jest zakrywanie nosa i ust maseczką ochronną, dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu.
Osoby z objawami infekcji górnych dróg oddechowych nie mogą uczestniczyć w rekolekcjach.

Koszt rekolekcji: dobrowolna ofiara, która będzie zbierana na tacę w trakcie rekolekcji.

W rekolekcjach nie mogą uczestniczyć osoby poniżej 18 roku życia.
Prosimy o skorzystanie z sakramentu pokuty przed rekolekcjami, gdyż podczas trwania rekolekcji nie będzie możliwości skorzystania z tego sakramentu.

Aby uczestniczyć w rekolekcjach przyjdź w dniu rozpoczęcia
2021-11-05
rejestracja nie jest wymagana