Menu Zamknij

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 12.02.2017 r.

1. Za tydzień w niedzielę, po Mszy Świętej o godz. 13:00, odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia w tym roku pierwszej Komunii Świętej.

2. W najbliższy wtorek, 14.02, w dzień św. Walentego, zapraszamy małżeństwa naszej parafii na Mszę Świętą o godz. 18:00, podczas której będą odnawiane śluby małżeńskie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy również narzeczonych.

3. W tym tygodniu: – 14.02 (wt.) – Święto Św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy; – 15.02 (śr.) – wsp. bł. Michała Sopoćki, Prezbitera.

4. Uroczysta Msza Święta ku czci bł. ks. Michała Sopoćki, w dniu jego liturgicznego wspomnienia, będzie sprawowana w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku w środę, 15 lutego br., o godz. 18.00 pod przewodnictwem Arcybiskupa Edwarda Ozo-rowskiego. Tego samego dnia o godz. 10.00 Msza św. ku czci Błogosławionego będzie sprawowana również w Kaplicy Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego w Białymstoku przy ul. Poleskiej. Tej Mszy św. przewodniczyć będzie Biskup Henryk Ciereszko.

5. Wspólnota Oazowa wraz z ks. Mateuszem zapraszają wszystkie dzieci ze szkoły podstawowej i starszych na Bal przebierańców. Odbędzie się on w najbliższą sobotę 18.02 w godz. od 19:00 do 22:30 w nowym domu parafialnym. Zgłoszenia i pozwolenie dla rodziców do odebrania w zakrystii albo w piątek przed dyskoteką. Koszt: 5,- zł.

6. Nasza parafia organizuje Bal Karnawałowy, który jest zaplanowany na dzień 18 lutego w Sali bankietowej KAJAR w Kurianach. Koszt zabawy to 110 zł. od osoby. Zapraszamy naszych parafian, ale nie tylko. Bal poprowadzi profesjonalny zespół muzyczny.

7. Przypominamy o możliwości pozbywania się zbędnej makulatury wyrzucając ją do parafialnego kontenera. Dziękujemy za już zdaną makulaturę. Dochód ze sprzedaży papieru przeznaczymy na potrzeby parafialne.

8. Za tydzień w niedzielę ofiary „na tacę” będą przeznaczone na potrzeby AWSD w Białymstoku.