VII NIEDZIELA ZWYKŁA 19.02.2017 r.

1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 13:00, odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia w tym roku pierwszej Komunii Świętej.
2. W tym tygodniu:
– 22.02 (śr.) – Święto Katedry św. Piotra, Apostoła;
– 23.02 (czw.) – Wsp. św. Polikarpa, Biskupa i Męczennika;
3. Szykujemy się już do Wielkiego Postu – w tym tygodniu wypada tzw. „tłusty czwartek”. Już dzisiaj zapowiadamy, że jak co roku, na rozpoczęcie Wielkiego Postu organizujemy rekolekcje ewangelizacyjne, po to, aby dobrze rozpocząć ten święty czas i właściwie go przeżyć. Rekolekcje te rozpoczną się w niedzielę 5 marca i potrwają do środy 8 marca. Będzie je prowadził ks. Radosław Rafał ze Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny. Kontynuacją tych rekolekcji będzie Seminarium Odnowy Wiary, które rozpocznie się 16 marca. Już dzisiaj informujemy o tych wydarzeniach i zapraszamy do udziału.
4. Zapraszamy na projekcję filmu Historia Roja – o żołnierzu niezłomnym – Mieczysławie Dziemieszkiewiczu, pseudonim „Roj”. Projekcja w Kinie „TON” 5 marca o godz. 16:00 oraz filmu  Zerwany kłos – o bł. Karolinie Kózkównie w dniach 25-27 lutego również w kinie „TON”.