V NIEDZIELA WIELKANOCNA 14.05.2017 r.

1. Dzisiaj odbędzie się kolejne spotkanie modlitewno-formacyjne KŻR. Rozpoczęcie o godz. 16:30.
2. 16 maja, we wtorek po Mszy Świętej wieczornej, odbędzie się pierwszy w tym roku tzw. różaniec papieski – modlitwa na wspomnienie św. Jana Pawła II, z rozważaniem różańcowych tajemnic światła.
3. Za tydzień, w niedzielę, w naszej parafii będzie miała miejsce uroczystość przyjęcia pierwszej Komunii Świętej przez dzieci z naszej parafii. Odbędzie się podczas Mszy Świętej o godz. 10:00. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin. Następna Msza Święta rozpocznie się o godz. 12:00. Spowiedź dzieci i rodziców w sobotę 20 maja o godz. 16:00.
4. W tym tygodniu:
– 16.05 (wt.) – Święto św. Andrzeja Apostoła, Męczennika, Patrona Polski.
5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na potrzeby AWSD w Białymstoku sumę w wysokości 5990 zł. Bardzo dziękujemy w imieniu seminarium duchownego.
6. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na Białostockie Hospicjum Dziecięce.
7. Dziękujemy za składaną makulaturę.