Menu Zamknij

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.07.2017 r.

1. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca sierp-nia. W pierwszy czwartek zapraszamy do modlitwy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych; w piątek na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa – spowiadamy na pół godz. przed poranną i wieczorną Mszą Świętą; w pierwszą sobotę zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
2. W tym tygodniu:
– 31.07 (pon.) – Wsp. św. Ignacego, Prezbitera;
– 01.08 (wt.) – Wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego, Biskupa i Doktora Kościoła;
– 04.08. (czw.) – Wsp. św. Jana Marii Vianneya, Prezbitera, Patrona Kapłanów.
3. Za tydzień, 6 sierpnia, w Święto Przemienienia Pańskiego, wypada pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy Świętej o godz. 11:30 odbędzie się procesja eucharystyczna dookoła kościoła.
4. W dniach 5-6 sierpnia w par. NMP Matki Miłosierdzia w Wasilkowie odbędzie się VII Podlaska Biesiada Trzeźwości. Centralnym punktem tego wydarzenia będzie uroczysta Eucharystia sprawowana w sobotę o godz. 18.00 pod przewodnictwem Arcybiskupa Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego (z pełnym programem Biesiady można zapoznać się na plakatach).
5. W dniu 31 lipca (poniedziałek) zostanie przeprowadzona w naszej parafii zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Uzyskane w ten sposób środki będą przeznaczone na realizację projektów dobroczynnych i misyjnych. Zużyty sprzęt będzie można dostarczać na parking przed kościołem w godzinach od 12:00 do 14:30.
6. Firma zajmująca się pośrednictwem pracy zaprasza do zainteresowania się propozycją pracy w dobrze prosperującej firmie. Informacje na ten temat umieszczone są na ulotkach, które można wziąć ze stolika w przedsionku kościoła.
7. W następną niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na KUL i Centrum Formacji Pastoralno-Katechetycznej w Białymstoku.
8. Dziękujemy za składaną makulaturę.