Menu Zamknij

XX NIEDZIELA ZWYKŁA 20.08.2017 r.

1. W tym tygodniu:
– 21.08 (pn.) – Wsp. św. Piusa X, Papieża;
– 22.08 (wt.) – Wsp. NMP, Królowej;
– 24.08. (czw.) – Święto św. Bartłomieja, Apostoła;
– 26.08. (sob.) – Uroczystość NMP Częstochowskiej.
2. 33. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 9 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wyruszenia na wspólny pielgrzymkowy szlak. Zapisy przyjmowane będą w poszczególnych parafiach naszej Archidiecezji. Ukoronowaniem pątniczej wędrówki będzie uroczysta Msza Święta celebrowana w Krypnie o godz. 18.00 z udziałem wszystkich grup pielgrzymkowych z całej Archidiecezji. Zapraszamy naszych parafian do udziału w pielgrzymce do Krypna. Zapisujemy w zakrystii oraz w tygodniu w kancelarii parafialnej. Pielgrzymkę z naszej parafii poprowadzi ks. Mateusz.
3. Za tydzień będziemy zbierali ofiary do puszek na Archidiecezjalne Radio „I”.
4. Dziękujemy za składaną makulaturę.