Menu Zamknij

III NIEDZIELA ZWYKŁA 21.01.2018 r.

 

1.Dzisiaj w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan będzie celebrowana w naszym kościele uroczysta Masza Święta w intencji jedności chrześcijan. Mszy Świętej będzie przewodniczył ks. Abp Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki. Kazanie wygłosi prawosławny biskup diec. białostocko-gdańskiej ks. Abp Jakub.
2. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie odbędzie się w naszej świątyni, w najbliższy wtorek o godz. 18:00. Zapraszamy wszystkich chorych, cierpiących, przeżywających życiowe trudności i wewnętrzne kłopoty.
3. Za tydzień, w niedzielę (nie dzisiaj!!!) odbędzie się spotkanie formacyjno-modlitewne KŻR. Początek o godz. 16:30 w kościele.
4. W najbliższym tygodniu:
24.01 (śr.) – wsp. św. Franciszka Salezego, Biskupa i Doktora Kościoła;
25.01 (czw.) – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła;
26.01 (pt.) – wsp. św. Tymoteusza i Tytusa;
27.01 (sob.) – wsp. bł. Jerzego Matulewicza.
5. Za tydzień będziemy obchodzić kolejną już – 29 rocznicę – śmierci ks. Stanisława Suchowolca. Uroczysta Msza Święta z tej okazji będzie odprawiona o godz. 11:30. Mszy Świętej będzie przewodniczył ks. Abp Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki.
6. Seminarium Duchowne w Białymstoku zaprasza ,,młodzież męską na trzydniowe rekolekcje powołaniowe. Rekolekcje rozpoczynają się w piątek 2 lutego 2018 r. o godz. 16:00, a kończą w niedzielę 4 lutego 2018 r. o godz. 13:00.
7. Zakończyła się tegoroczna „kolęda” czyli wizyta duszpasterska w rodzinach naszej parafii. Dziękujemy naszym parafianom za świadectwo wiary i przywiązania do Kościoła. Dziękujemy za zainteresowanie się życiem naszej parafii i życiem Kościoła, jak również za wszystkie przejawy życzliwości, chociażby odprowadzanie nas do sąsiadów, jak i witanie w otwartych drzwiach. Dziękujemy za ofiary przeznaczone na kościół, jak i te przeznaczone nam osobiście.
8. Dziękujemy za ofiary złożone na rehabilitację naszego parafianina Jakuba Kowejszy. Zebraliśmy 5100,- zł. Bóg zapłać w imieniu rodziny Jakuba. Dzisiaj również możemy wesprzeć innego naszego parafianina Karola Czecha, którego czeka poważana operacja.