Menu Zamknij

II NIEDZIELA ZWYKŁA 19.1.2020 r.

1. Zakończyła się tegoroczna „kolęda” czyli wizyta duszpasterska w rodzinach naszej parafii. Dziękujemy naszym parafianom za świadectwo wiary i przywiązania do Kościoła. Dziękujemy za zainteresowanie się życiem naszej parafii. Dziękujemy za wszystkie przejawy życzliwości, choćby odprowadzanie nas do sąsiadów, jak i witanie w otwartych drzwiach swoich domów. Dziękujemy za ofiary przeznaczone na kościół, jak i te przeznaczone nam osobiście.
2. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzili 31-ą rocznicę śmierci ks. Stanisława Su-chowolca. Uroczysta Msza Święta z tej okazji będzie celebrowana w naszym kościele o godz. 11:30 pod przewodnictwem ks. Abpa Edwarda Ozorowskiego.
3. W liturgii najbliższego tygodnia:
– 21.01 (wt.) – Wsp. św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. Jest to Dzień Babci;
– 24.01 (pt.) – Wsp. św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
– 25.01 (sob.) – Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła.
4. Wczoraj rozpoczął się Tydzień Modlitw Jedność Chrześcijan. Msza Święta o jedność chrześcijan pod przewodnictwem Arcybiskupa Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego będzie sprawowana w sobotę 25 stycznia 2020 roku o godz. 18.00 w kościele Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku przy ul. Abpa R. Jałbrzykowskiego 5. Zapraszamy do uczestnictwa.
5. Msza Święta w intencji Księdza Biskupa Henryka Ciereszki, z okazji jego Imienin, będzie sprawowana w dzisiaj o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej. Zapraszamy do modlitwy w intencji Najdostojniejszego Solenizanta.
6. Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku w dniach od 31 stycznia do 2 lutego 2020 r. organizuje rekolekcje dla młodzieży męskiej pod hasłem „On żyje i chce, abyś żył”. Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach osoby powyżej 16. roku życia. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej: awsd.bialystok.pl
7. W tym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka + Jadwiga Dąbrowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …