32 NIEDZIELA ZWYKŁA – 8.11.2020r.

1. Dzisiaj, w godz. od 14:00 do 15:00 będziemy na cmentarzu święcili pomniki nagrobne.
2. Również dzisiaj różaniec KŻR naszej parafii o godz. 17:30 – zakończenie Różańca Do Granic Nieba.
3. Przypominamy, że niedzielne i świąteczne Msze Święte o godz. 11:30 są transmitowane z naszego kościoła przez stronę internetową oraz Facebooka naszej parafii.
4. W liturgii nadchodzącego tygodnia:
– 09.11 (pon.) – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
– 10.11. (wt.) – Wsp. św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;
– 11.11. (śr.) – Wsp. św. Marcina z Tours, biskupa. Tego Dnia obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msze Święte w naszym Kościele o godz. 8:00, 10:00 i 18:00. Módlmy się o pomyślność naszej Ojczyzny.
– 12.11. (czw.) – Wsp. św. Jozafata, biskupa i męczennika;
– 13.11. (pt.) – Wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych polskich męczenników.
5. Wczoraj 7 listopada rozpoczęła się w Bazylice Archikatedralnej Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia. Codziennie, do 16 listopada, Msza Święta o godz. 18:00. Ze względu na trwającą epidemię koronawirusa, Ksiądz Arcybiskup Tadeusz Wojda Metropolita Białostocki zaprasza wiernych Archidiecezji Białostockiej do modlitwy w dniach Nowenny w swoich kościołach parafialnych.
6. Dzisiaj ofiary do puszek będą przeznaczone na Kościół Prześladowany.
7. W tym tygodniu odeszli do Pana nasi zmarli parafianie: + Mirosław Brański, + Janina Szóstko. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…