Menu Zamknij

17 NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.07.2021r.

1. Po Mszy Świętej, z racji Święta Patronalnego Kierowców, św. Krzysztofa, będziemy modlili się za kierowców i błogosławili pojazdy. Przy okazji będzie można złożyć ofiarę na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
2. Jutro, podczas Mszy Świętej wieczornej będziemy modlili się za dziadków, z racji ustanowionego przez pp. Franciszka Dnia Dziadków.
3. W liturgii nadchodzącego tygodnia:
– 26.07 (pon.) – Wsp. św. Joachima i Anny, rodziców NMP, dziadków Pana Jezusa;
– 29.07 (czw.) – Wsp. św. Marty, Marii i Łazarza, Przyjaciół Pana Jezusa;
– 31.07 (sob.) – Wsp. św. Ignacego Loyoli, kapłana.
4. Apostolstwo Trzeźwości Archidiecezji Białostockiej wraz ze Stowarzyszeniem Próg Nadziei, redakcją telewizyjnego programu “Ocaleni”, Wspólnotą św. Jakuba oraz Ośrodkiem Apostolstwa Trzeźwości w Zakroczymiu, zapraszają na wydarzenia organizowane w tym roku w ramach sierpnia – miesiąca abstynencji: – X Podlaska Biesiada Trzeźwości w Wasilkowie, w dniach 30 lipca – 1 sierpnia 2021 r. X Rekolekcje sierpniowe w Kozińcach, w dniach 13 – 15 sierpnia 2021 r. Szczegółowy program tych wydarzeń można znaleźć na stronach: archibial.pl oraz kozince.pl.
5. Za tydzień, w niedzielę, ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na KUL oraz Centrum Pastoralno-Katechetyczne naszej Archidiecezji.
6. Dzisiaj – zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych.