Menu Zamknij

3 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.1.2022r.

1. W liturgii najbliższego tygodnia:
– 24.01 (pn.) – Wsp. św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
– 25.01 (wt.) – Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła;
– 26.01 (śr.) – Wsp. św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów;
– 28.01 (pt.) – Wsp. św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła;
– 29.01 (sob.) – Wsp. bł. Bolesławy Marii Lament, dziewicy.
2. Jutro, w poniedziałek 24 stycznia o godz. 18:00, odbędzie się już ostatnia w tym roku Msza Święta „kolędowa” naszej parafii. Zapraszamy na nią mieszkańców następujących ulic: ul. Borsucza, ul. Borsucza Bloki: 6, 6 A, 8, 10, ul. Myśliwska, ul. Sępia, ul. Kormoranów. Serdecznie dziękujemy tym naszym parafianom, którzy chcieli się modlić razem z nami podczas wieczornych Eucharystii. Dziękujemy również za Waszą życzliwość wyrażoną w składanych ofiarach. Bóg zapłać. Dziękujemy również za ofiary składane w formie przelewu bankowego na konto naszej parafii.
3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 11:30 będziemy wspominali ks. Stanisława Suchowolca, dojlidzkiego duszpasterza, zmarłego tragicznie 30 stycznia 1989 roku.
4. Już dzisiaj można zaopatrywać się w świece gromniczne do poświęcenia 2 lutego. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na Caritas parafialną.
5. W dniach 4-6 marca br. organizowane są w Hodyszewie weekendowe rekolekcje dla małżeństw, przeżywających trudności lub chcących odnowić swoją relację, prowadzone przez diecezjalny ośrodek Spotkań Małżeńskich. Szczegółowe informacje i kontakt do organizatorów na stronie internetowej www.spotkaniamalzenskie.pl.

6. Spotkanie modlitewno-formacyjne zelatorek i zelatorów KŻR Archidiecezji Białostockiej oraz odpowiedzialnych za inne grupy różańcowe odbędzie się w sobotę, 29 stycznia 2022 roku. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00 w Archikatedrze białostockiej. Zapraszamy do uczestnictwa.

7. W tym tygodniu odeszli do wieczności nasi zmarli parafianie: + Mirosław Adamczuk, Teresa Szymaniuk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …