Menu Zamknij

15 NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.7.2023r.

1.  Dzisiaj po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się różaniec papieski dookoła kościoła.

2. W liturgii najbliższego tygodnia:

– 22.07 (sob.) – Święto św. Mari Magdaleny.

3. 37. Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 30 lipca – 12 sierpnia 2021 r. Pielgrzymka wyruszy pod hasłem ,,Świętymi bądźcie”. Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane będą: 24-29.07 b.r., w godz. 1700-1900, w „Piwnicy Akademickiej” przy białostockiej Katedrze: ul. Kościelna 2. Ci, którzy z różnych powodów nie mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak, a chcą wesprzeć pielgrzymów zachęcamy, aby łączyli się duchowo zapisując się do „Grupy Złotej” powierzając także intencje, w których każdego dnia pielgrzymowania będą modlili się pielgrzymi (zapisy w każdej parafii oraz w miejscach zapisów na pielgrzymkę). Wszelkie informacje dotyczące pielgrzymki można znaleźć na stronie internetowej:    www.pielgrzymka.net.pl lub na facebook.

4. 11 Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy z Białegostoku 3 sierpnia b.r. Do udziału w pielgrzymce zapraszamy wszystkich, którzy poprzez rowerowe pielgrzymowanie pragną uczcić Matę Bożą aby wraz z Nią powierzać swoje intencje Panu Bogu. Zapisy i szczegółowe informacje o pielgrzymce dostępne są na stronie – rowerymka.pl lub pod nr-em tel. 600 111 974.