Menu Zamknij

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26.03.2017 r.

 

1. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Po wieczornej Mszy Świętej rozpocznie się nocna adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona w niedzielę rano Mszą Świętą o godz. 6:00.

2. Za tydzień 2 kwietnia nasi duszpasterze idą z dziećmi na mecz Jagielloni Białystok. Zbiórka przy kościele o godz. 14:00. Prosimy rodziców o pomoc w zawiezieniu i przywiezieniu dzieci na stadion.

3.Już dzisiaj zapowiadamy parafialne rekolekcje wielkopostne, które odbędą się w dniach 7-8-9 kwietnia – za dwa tygodnie. Prosimy o modlitwę w intencji tych rekolekcji. Na zakończenie rekolekcji w Niedzielę Palmową o godz. 19:00 rozpocznie się Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii.

4. Zapraszamy młodych do wspólnego przeżycia XXXII Światowego Dnia Młodzieży, który odbędzie się w sobotę, 8 kwietnia br., w Zespole Szkół Katolickich przy ul. Kościelnej 3 w Białymstoku w godzinach 14:00 -19:00. W programie przewidziane są koncerty ewangelizacyjne, świadectwa, modlitwy oraz festiwal palm wielkanocnych. Wydarzenia odbywające się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Katolickich poprzedzi gra miejska, która rozpocznie się o godz. 10:00 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym przy ul. Kościelnej 1A. Więcej informacji na stronie internetowej Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży Betania.

5. Msza św. w 12 rocznicę odejścia św. Jana Pawła do Domu Ojca będzie sprawowana w niedzielę, 2 kwietnia br. o godz. 18.00, w kościele p.w. św. Ojca Pio. Po Mszy św. odbędzie się marsz modlitewny na Krywlany – miejsce celebry papieskiej. Uczestnicy marszu proszeni są o zabranie ze sobą świec. Po zakończonej uroczystości zapewniony jest powrót autobusami do centrum Białegostoku. Z okazji wspomnianej rocznicy w sobotę, 1 kwietnia br., w Filharmonii Podlaskiej przy ul. Podleśnej odbędzie się również koncert zespołu „ALBO I NIE”. Bilety do nabycia w Internecie oraz parafii św. Ojca Pio.

6. Dziękujemy za składaną makulaturę.