Menu Zamknij

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 04.06.2017 r.

 

1. W najbliższy piątek o godz. 19.00 ks. bp Henryk Ciereszko udzieli Sakramentu Bierzmowania uczniom naszej parafii. Spowiedź dla kandydatów i świadków w czwartek o godz. 17.30, po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.30 obowiązkowa próba dla wszystkich kandydatów, zaś w piątek o 18.30 próba dla kandydatów i świadków.
2. Ks. Abp Edward Ozorowski zaprasza wszystkich diecezjan na święcenia biskupie nowego Metropolity Białostockiego ks. Tadeusza Wojda, które odbędą się w najbliższą sobotę 10 czerwca o godz.11.00 w Katedrze Białostockiej.
3. Zapraszamy do codziennego śpiewania litanii do Serca Pana Jezusa przed wieczorną Mszą Świętą o godz. 17:30 w ramach nabożeństwa czerwcowego.
4. Dzisiaj młodzież oazowa będzie zbierać ofiary do puszek na rekolekcje wakacyjne. Dziękujemy za wsparcie młodzieży naszej parafii.
5. Po Mszy Świętej o godz. 11:30 odbędzie się procesja eucharystyczna dookoła kościoła.
6. W tym tygodniu:
– 5.06 (pon.) – Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła;
– 8.06 (czw.) – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana;
7. W dniach 17-18 czerwca br. organizowana jest Rowerowa Pielgrzymka do Różanegostoku. Zapisy na pielgrzymkę odbywają są przez internet – na stronie www.rozanostocka.pl Całkowity koszt pielgrzymki to 40 zł. Liczba miejsc jest ograni-czona. Zapraszamy do uczestnictwa.
8. W następną niedzielę o godz. 16.30 spotkanie Kół Żywego Różańca.