Menu Zamknij

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 12.11.2017 r.

 

1. Za tydzień, w niedzielę odbędzie się kolejne spotkanie modlitewno-formacyjne KŻR. Początek o godz. 16:30. Natomiast spotkanie formacyjne zelatorek i zelatorów oraz wszystkich członków kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej odbędzie się w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia, 16 listopada br. o godz. 16.00 w Kinie Ton w Białymstoku. Po spotkaniu, o godz. 17.15 wspólna modlitwa różańcowa w katedrze,godz. 18.00 Msza Święta.
2. W tym tygodniu:
– 13.11 (pon.) – Wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polskich;
– 16.11 (czw.) – Uroczystość NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, Głównej Patronki Archidiecezji Białostockiej;
– 17.11 (pt.) – Wsp. św. Elżbiety Węgierskiej;
– 18.11 (sob.) – Wsp. Bł. Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy.
3. 7 listopada rozpoczęła się w Katedrze Białostockiej tradycyjna Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia. Nasza parafia, jaki i cały dekanat Białystok Dojlidy, jest zaproszona na Nowennę 14.11 (we wtorek) o godz. 18:00. Zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie, polecając Panu Bogu przez przyczynę Matki Bożej Miłosierdzia naszą parafię i nasze rodziny.
4. W dniu dzisiejszym zbieramy do puszek ofiary „na Kościół prześladowany”.