Menu Zamknij

V NIEDZIELA ZWYKŁA 04.02.2018 r.

 

1. W najbliższy piątek swoje spotkanie formacyjne będą mieli kandydaci do bierzmowania klasy 7 Szkoły Podstawowej i II Gimnazjum. Początek na Mszy Świętej o godz. 18:00.
2. W najbliższym tygodniu:
05.02 (pon.) – wsp. św. Agaty, Dziewicy i Męczennicy;
06.02 (wt.) – wsp. św. Pawła Miki i Towarzyszy, Męczenników;
10.02 (sob.) – wsp. św. Scholastyki, Dziewicy.
3. Ośrodek Spotkań Małżeńskich w Białymstoku zaprasza na weekendowe rekolekcje dla małżeństw o charakterze warsztatowym w dniach 16 – 18 lutego 2018 roku. Są one poświęcone umocnieniu i pogłębieniu więzi małżonków, pomagają zwłaszcza tym parom, które mają problemy w komunikacji, bądź przeżywają kryzys w związku. Informacje na plakacie, na www.spotkaniamalzenskie.pl i Bożena i Przemysław Sułkowscy tel. 661 754 243 (po 17.00) e-mail: spotkania.bialystok@gmail.com.
4. Ojcowie Jezuici i Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zapraszają na rekolekcje ignacjańskie w „życiu codziennym” pod hasłem „Pragnę Ciebie”. Rekolekcje potrwają od 18 lutego do 18 marca br. Spotkania wspólne będą w niedzielę o godz. 14.30 w Oratorium św. Jerzego przy kościele św. Wojciecha w Białymstoku, ul. Warszawska 46a. Na rekolekcje składa się niedzielne spotkanie wspólne oraz osobista, codzienna medytacja nad fragmentem Pisma św., w wybranym przez rekolektanta miejscu, np. własnym domu. Uczestnicy rekolekcji mają możliwość korzystania z rozmów z kierownikiem duchowym w czasie ich trwania. Informacje i zapisy na stronie internetowej www.wzchbialystok.pl.
5. W następną niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na potrzeby AWSD w Białymstoku.
6. W najbliższą niedzielę tj. 11 lutego spotkanie dzieci, które się przygotowują do przyjęcia I komunii świętej wraz z rodzicami. Spotkanie po Mszy św. o godz. 13.00.