IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 22.04.2018 r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się w naszej parafii Kurs Przedmałżeński. Początek o godz. 16:00 w Domu Parafialnym.
2. Dzisiaj rozpoczyna się w całym Kościele Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.
3. W tym tygodniu:
23.04 (pon.) – Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski;
24.04 (wt.) –  Uroczystość św. Jerzego, Męczennika, Głównego Patrona Archidiecezji Białostockiej;
25.04 (śr.) – Święto Świętego Marka, Ewangelisty;
4. Tradycyjnie, na początku maja organizowana jest Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna. Tegoroczna XXV. pielgrzymka wyruszy z Białostockiej Katedry w sobotę, 5 maja o godz. 8.00. Pragniemy wspólnie wędrując do Sanktuarium Matki Bożej w Krypnie prosić o wszelkie łaski potrzebne naszym rodzinom. Ukoronowaniem pątniczej wędrówki będzie uroczysta Msza św. celebrowana w Krypnie o godz. 18.00. Zapisy organizowane są na trasie – koszt pielgrzymki to 5 zł. Istnieje także możliwość zapisania się na autokar powrotny – w cenie 10 zł.

5. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Lwowa w dniach 17-18-19 sierpnia, prosimy o wpłacanie należności za udział w pielgrzymce – 350,- zł.
6. W dniach 31.05-03.06 organizowana jest pielgrzymka na Białoruś „Tropem Wybitnych Polaków”. Zapisy w parafii NMP Matki Miłosierdzia w Wasilkowie. Informacje na tablicy ogłoszeń.