Menu Zamknij

X NIEDZIELA ZWYKŁA 10.06.2018 r.

1. Przeżywamy w naszej parafii uroczystości odpustowe. Zakończeniem odpustu będzie procesja eucharystyczna dookoła kościoła po Mszy Świętej o godz. 11:30. Słowo Boże głosi nam o. Jacek, pallotyn z Hodyszewa. Dziękujemy mu za tę posługę przybliżania nas do tajemnicy Niepokalanego Serca Maryi.
2. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na festyn parafialny. Początek o godz. 14:00. Zapraszamy do wspólnej zabawy całe rodziny – niech to będzie okazja do tworzenia przez nas rodziny parafialnej. Będzie grill, grochówka, wata cukrowa i popcorn, dla dzieci zabawy na dmuchanej zjeżdżalni i inne. Będzie nam przygrywał profesjonalny zespół wykonujący muzykę biesiadną. Zakończenie wieczorem o 17:30.
3. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i sprawnego przebiegu festynu. Wielkie podziękowanie należy się ks. Łukaszowi, który zabiegał w imieniu parafii o wszelkie formalne sprawy związane z festynem, zorganizowaniem dofinansowania, zaproszeniem naszych gości: Arki Noego i innych zespołów. Dziękuję Panu Tadeuszowi za wszelką pomoc, uczestnikom Wieczorów Małżeńskich i wszystkim innym osobom.
4. We środę 13 czerwca po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się kolejny raz Różaniec Fatimski dookoła kościoła. Różaniec z rozważaniem Tajemnic Światła odbędzie się 16 czerwca – w sobotę – również po Mszy Świętej wieczornej.
5. We wtorek, 12 czerwca swoje imieniny obchodzić będzie ks. prof. Mieczysław Olszewski. Dziękujemy Mu za Jego niedzielną pracę wśród nas, piękne żywe, słowo homilii i radość życia kapłańskiego. Życzymy Mu zdrowia i ciągłej świadomości, że jego posługa jest potrzebna w Kościele.
6. W liturgii najbliższego tygodnia:
– 11.06 (pon.) – wsp. św. Barnaby, Apostoła;
– 13.06 (śr.) – wsp. św. Antoniego z Padwy, Prezbitera i Doktora Kościoła;
– 14.06 (czw.) – wsp. bł. Michała Kozala, Biskupa i Męczennika;
7. Dzisiaj nasza młodzież ze wspólnoty oazowej zbiera ofiary na wyjazdy rekolekcyjne podczas wakacji.
8. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Lwowa w dniach 17-18-19 sierpnia, prosimy o wpłacanie należności za udział w pielgrzymce – 350,- zł.