XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 12.08.2018 r.

1. Jutro, w poniedziałek 13 sierpnia, zapraszamy na Różaniec Fatimski po Mszy Świętej wieczornej. Podobnie 16 sierpnia – zapraszamy na Różaniec Papieski – modlimy się, polecając nasze intencje Panu, przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
– 14.08 (wt.) – Wsp. św. Maksymiliana Marii Kolbego, Prezbitera i Męczennika. Jest to dzień naszej modlitewnej pamięci o poległych w obozach i więzieniach;
– 15.08 (śr.) – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte w naszej świątyni o godz. 08:00, 10:00, 11:30 i 18:00. Po każdej Mszy Świętej odbędzie się poświęcenie plonów i kwiatów. W Uroczystość Wniebowzięcia NMP będziemy zbierali ofiary do puszek na archidiecezjalne Radio „I”.
– 17.08 (pt.) – Wsp. św. Jacka, Prezbitera.
3. Dnia 15 sierpnia zapraszamy na obchody 93. rocznicy Cudu nad Wisłą i Wojewódzkie Obchody Święta Wojska Polskiego. Uroczystości rozpoczną się Mszą Świętą w intencji Ojczyzny o godz. 11:00 w Katedrze Białostockiej. Po Mszy Świętej odbędzie się uroczysty Apel Poległych przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego na Rynku Kościuszki.