Menu Zamknij

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 18.11.2018 r.

 

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 13:00 odbędzie się spotkanie dzieci i rodziców przed I Komunią Świętą.
2. W liturgii najbliższego tygodnia:
– 20.11 (wt.) – Wsp. św. Rafała Kalinowskiego, Prezbitera;
– 21.11 (śr.) – Wsp. Ofiarowania Najświętszej Marii Panny;
– 22.11 (czw.) – Wsp. św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy, Patronki Chórów Kościelnych. Modlimy się w intencji tych wszystkich, którzy w naszej parafii posługują śpiewając i grając na chwałę Pana i pożytek słuchających. Módlmy się w intencji naszego orga-nisty p. Mariusza Truszkowskiego, w intencji naszego chóru parafialnego, scholii młodzieżowej i scholii dziecięcej.
– 24.11 (pt.) – Wsp. św. Andrzeja Dung-Lac, Prezbitera i Towarzyszy Męczenników.
3. W następną niedzielę – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela przed adwentem.
4. Ośrodek Informacji o Zagrożeniach Duchowych BARKA zaprasza na konferencję zatytułowaną “JOGA to nie droga do BOGA”, którą wygłosi s. Michaela Pawlik OP. Konferencja odbędzie się dzisiaj o godz. 15:00 w Katedrze Białostockiej.