III NIEDZIELA ADWENTU 16.12.2018 r.

1. Dzisiaj po Mszy Świętej będziemy udzielali błogosławieństwa matkom oczekującym potomstwa.
2. W najbliższy czwartek, 19 grudnia, swoje imieniny będzie obchodził ks. Dariusz. Życzenia i wszelkie wyrazy uszanowania wobec ks. Dariusza będziemy mogli przekazać tego samego dnia o godz. 18:00 podczas Msza Święta, która też będzie odprawiona w intencji Dostojnego Solenizanta.
3. W tym tygodniu, w piątek, sobotę i niedzielę będziemy przeżywali rekolekcje adwentowe. W piątek i sobotę Msze Święte z nauką rekolekcyjną będą sprawowane o godz. 10:00, 16:30 i 18:00. W niedzielę porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. Piątek i sobota są dniami przeznaczonymi na spowiedź świętą. Spowiedzi prosimy nie odkładać na niedzielę. Rekolekcje poprowadzi ks. Dariusz Olejniczak, kapłan Archidiecezji Warszawskiej. Już dzisiaj módlmy się w intencji tych rekolekcji, aby wszyscy nasi parafianie dobrze przygotowali się do Świąt Bożego Narodzenia.
4. Prosimy o zapisywanie chorych na odwiedziny kapłana z przedświąteczną posługą sakramentalną. Do chorych przyjedziemy w poniedziałek (jutro) – 17 grudnia, między godz. 9:00 a 11:00.
5. Po Mszy Świętej można zaopatrzyć się w opłatki i świece na stół wigilijny.
6. Sprzedajemy kartki świąteczne oraz płytę z nagraniami pastorałek w wykonaniu najlepszych polskich wykonawców. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na paczki świąteczne w parafii ks. Piotra Boguty, w Huancayo w Peru. Cena płytki z pastorałkami 15 zł.
7. Młodzież oazowa rozprowadza ozdoby świąteczne oraz sianko na stół wigilijny. Dochód będzie przeznaczony na rekolekcje oazowe naszej młodzieży
8. Zmarli w tym tygodniu, nasi parafianie: Krystyna Pachwicewicz – „Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie…”