Menu Zamknij

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 3.02.2019 r.

 

1. Kolejne spotkanie KŻR naszej parafii odbędzie się za tydzień, w niedzielę o godz. 16:30.
2. W liturgii następnego tygodnia:
– 05.02 (wt.) – wsp. św. Agaty, Dziewicy i Męczennicy;
– 06.02 (śr.) – wsp. św. Pawła Miki i Towarzyszy, Męczenników.
3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy do udziału w adora-cji Najświętszego Sakramentu podczas Godziny Świętej o godz. 17:30 i do modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne przez wstawiennictwo bł. Michała Sopoćki. Zapraszamy na tę modlitwę szczególnie WKCH.
4. Caritas Archidiecezji Białostockiej zwraca się z prośbą do wszystkich parafian o prze-kazanie 1% podatku na rzecz Caritas Potrzebującym. Numer KRS można znaleźć na stronie internetowej białostockiej Caritas, na plakacie na tablicy informacyjnej oraz na ulotkach w przedsionku kościoła.
5. W następną niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na potrzeby AWSD w Białym-stoku.
6. Zmarli w tym tygodniu, nasi parafianie: + Janina Barbara Popowska, + Bronisława Pankiewicz – „Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie…”