Menu Zamknij

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 5.05.2019 r.

 

1. Przypominamy, iż w miesiącu maju nabożeństwa majowe w naszej świątyni parafialnej odprawiane są każdego dnia przed wieczorną Mszą Świętą, o godz. 17:30. Zachęcamy do odprawiania nabożeństwa majowego w Waszych domach.
2. W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie formacyjno-modlitewne KŻR naszej parafii. Początek o godz. 16:30.
3. Za tydzień, w niedzielę, podczas Mszy Świętej o godz. 10:00, dzieci naszej parafii przyjmą po raz pierwszy Komunię Świętą. Z racji, iż Msza Święta pierwszokomunijna może się przedłużyć, kolejna Msza Święta będzie celebrowana o godz. 12:00. Spowiedź dzieci i rodziców 11 maja w Sobotę o godz 16:00.
4. W liturgii nadchodzącego tygodnia:
– 06.05 (pn.) – Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba;
– 08.05 (śr.) – Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika,
Głównego Patrona Polski.
5. 8 maja (we środę) przypada dzień imienin ks. Abpa Seniora Stanisława Szymeckiego. Polecajmy Bogu w modlitwie Dostojnego Solenizanta.
6. Spotkanie formacyjne zelatorek i zelatorów Kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej oraz odpowiedzialnych za inne grupy różańcowe odbędzie się w salach przy Katedrze białostockiej (od strony zakrystii) w sobotę, 11 maja 2019 roku o godz. 10.00. W programie: konferencja, przygotowanie do pielgrzymki członków Kół Żywego Rożańca na Jasną Górę (31 maja 1 czerwca br.) oraz Msza św. o godz. 12.00. Zapraszamy do uczestnictwa.
7. Za tydzień, w niedzielę przedstawiciele AWSD będą zbierali ofiary „na tacę” na potrzeby naszego seminarium.
8. Chorych których odwiedzamy w pierwsze piątki miesiąca odwiedzimy 10 maja w Piątek w godz. 9-11.
9. Zapraszamy na parafialną samolotową pielgrzymkę do Portugalii Fatima- Santiago de Compostella- Porto – Lizbona. Termin: 15-22.10.2019 r. Szczegółowy program na naszej stronie internetowej bądź w zakrystii. Koszt 3700 zł i 100 euro. Zapisy w parafii.