Menu Zamknij

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 21.07.2019 r.

 

1. W liturgii nadchodzącego tygodnia:
– 22.07 (pon.) – Święto św. Marii Magdaleny;
– 23.07 (wt.) – Święto św. Brygidy, Zakonnicy, Patronki Europy;
– 24.07 (śr.) – Wsp. Św. Kingi;
– 25.07 (czw.) – Święto św. Jakuba Apostoła;
– 26.07 (pt.) – Wsp. Św. Joachima i Anny, Rodziców NMP. Pamiętajmy w modlitwach o babciach, dziadkach i osobach starszych.
2. 25 lipca (we czwartek) wspominany jest również w liturgii św. Krzysztof – patron kierowców. Tego dnia będziemy modlili się w intencji kierowców i błogosławili pojazdy po Mszy Świętej o godz. 18:00. Również w najbliższą niedzielę, po każdej Mszy Świętej będzie odbywać się błogosławieństwo pojazdów i modlitwa za kierowców. Przy tej okazji będzie można złożyć ofiarę na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
3. W tym tygodniu do Pana odeszli: + Eugeniusz Olszewski: Wieczny odpoczynek, racz mu dać, Panie…