UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 24.05.2020r.

1. Transmisje Mszy Świętych przez Internet z naszego kościoła odbywają się w niedziele o godz. 11:30.
– 26.05 (wt.) – Wsp. św. Filipa Neri, prezbitera. Tego dnia obchodzimy również Dzień Matki. Módlmy się za nasze mamy: te które już odeszły od nas do Pana
i za żyjące;
– 29.05 (pt.) – Wsp. św. Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
– 30.05 (sb.) – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej, naszej białostockiej Fary.
3. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Wieczorem, w sobotę 30.05, o godz. 20:00 rozpocznie się Liturgia Wigilii Zesłania Ducha Świętego.
4. Nadal zachęcamy naszych parafian do ufnej i gorliwej modlitwy w Waszych rodzinach, w intencji o powstrzymanie epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie, i o bezpieczeństwo naszych rodzin.
5. W tym tygodniu pamiętajmy o zmarłych proboszczach naszej parafii: 24.05.1998 r. zmarł + ks. Maciej Pawlik, a 31.05.2013 r. zmarł + ks. Stanisław Zdziech. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…