Menu Zamknij

15 NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.07.2020r.

1. Dzisiaj odbędzie się kolejne spotkanie modlitewno-formacyjne KŻR naszej parafii. Początek o godz. 16:30 w kościele.
2. Procesja fatimska z różańcem dookoła kościoła odbędzie się 13 lipca, w poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej. Również procesja papieska z różańcem dookoła kościoła 16 lipca, we czwartek, po Mszy Świętej wieczornej.
3. W liturgii najbliższego tygodnia:
– 13.07 (pn.) – Wsp. św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;
– 15.07 (śr.) – Wsp. św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła;
– 16.07 (czw.) – Wsp. NMP z Góry Karmel (Matki Bożej Szkapleżnej).
4. Jak co roku, również i w tym, zapraszamy naszych parafian do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD, pralki, lodówki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce na parkingu przy kościele dnia 15 lipca, w najbliższą środę, w godzinach od godz. 7:00 do 10:30. Można sprzęt przy-wieźć również po południu czy wieczorem 14 lipca. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy.
5. Z okazji 100-lecia naszej parafii wydaliśmy książkę o jej dziejach. Jest to praca zbiorowa napisana pod red. ks. dr Adama Szota. Wydawnictwo zawiera sporo zdjęć, spisów parafian itd. Cena: 20,- zł. W twardej oprawie: 25,- zł.
6. W tym tygodniu odeszła do Pana nasza zmarła parafianka + Barbara Dziekońska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…