24 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.09.2020r.

1. Dzisiaj – Różaniec Fatimski po Mszy Świętej o godz. 18:00. Z tej racji nie będzie różańca KŻR o godz. 16:30.
2. We środę, 16 września – Różaniec Papieski dookoła kościoła, po Mszy Świętej wieczornej.
3. We czwartek, 17 września o godz. 18:00 – Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie.
4. Za tydzień, w niedzielę 20 września, podczas Mszy Świętej o godz. 10:00, odbędzie się w naszej parafii uroczystość przyjęcia pierwszy raz Komunii Świętej przez dzieci z naszej parafii. Prosimy więc, aby osoby stale przychodzące na godz. 10:00 na Mszę Świętą, przyszły o innej porze. Musimy przestrzegać zasad sanitarnych, szczególnie przy dużych zgromadzeniach wiernych.
5. W liturgii nadchodzącego tygodnia:
– 14.09 (pon.) – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego;
– 15.09 (wt.) – Wsp. NMP Bolesnej;
– 16.09 (śr.) – Wsp. św. Męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa;
– 18.09 (pt.) – Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, Patrona Polski.
6. Dzieci naszej parafii zapraszamy do udziału w scholi dziecięcej, prowadzonej przez p. Helenę. Próby odbywają się w domu parafialnym, w niedziele o godz. 12:00.
7. Dzisiaj, ofiary do puszek będą przeznaczone na KUL i Centrum…
8. Za tydzień – zbiórka ofiar do puszek na Grób Pański w Jerozolimie, przeniesiona z Wielkiego Piątku.