Menu Zamknij

29 NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.10.2020r.

1. W liturgii nadchodzącego tygodnia:
– 19.10 (pn.) – Wsp. bł. Jerzego Popiełuszko, prezbitera, męczennika;
– 20.10 (wt.) – Wsp. św. Jana Kantego, prezbitera;
– 22.10 (czw.) – Wsp. św. Jana Pawła II, papieża.
2. Przyjmujemy na tzw. „Wypominki”, czyli modlitwy za zmarłych, których będziemy polecać Bogu w pierwszych dniach listopada ( 1,2,3 i 4) Kartki na wypominki można brać ze stolika w przedsionku kościoła.
3. Przypominam, że zgodnie z zarządzeniem z dnia 13 marca br. w Archidiecezji Białostockiej obowiązuje dyspensa od niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy Świętej dla następujących wiernych: osób z objawami infekcji (np. kaszel, katar, podwyższona temperatura itp.), osób w podeszłym wieku i kobiet w stanie błogosławionym, osób, które czują wielką obawę przed zarażeniem.
4. Przypominamy o konieczności zakładania maseczek, podczas pobytu w kościele. Istnieje bardzo duże ryzyko zachorowań, dlatego musimy dbać wzajemnie o bezpieczeństwo, w duchu miłości Chrystusowej.
5. W naszej świątyni może przebywać podczas nabożeństw 85 osób.
6. W tym tygodniu odeszli do Pana nasi zmarli parafianie: + Zenon Piekut i Jadwiga Purzyńska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…