Menu Zamknij

5 NIEDZIELA ZWYKŁA- 7.02.2021r.

1. Przypominamy, że dzisiaj swoje spotkanie, podczas Mszy Świętej o godz. 13:00, będą miały dzieci z naszej parafii, które przygotowują się do pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy Świętej spotkanie z rodzicami.
2. Dzisiaj również w naszej parafii rozpoczyna się tzw. Kurs przedmałżeński. Początek o godz. 16:00 w auli domu parafialnego.
3. W najbliższą niedzielę, za tydzień odbędzie się kolejne spotkanie KŻR naszej parafii. Początek o godz. 16:30 w kościele.
4. W liturgii najbliższego tygodnia:
10.02 (śr.) – Wsp. św. Scholastyki, dziewicy;
11.02 (czw.) – Wsp. NMP z Lurdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy tego Dnia do naszej świątyni na Mszę Świętą o godz. 18:00, podczas której będziemy udzielali Sakramentu Namaszczenia Chorych i modlili się za chorych.
5. Zespół Szkół Katolickich im. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku przy ul. Transportowej 2 ogłasza nabór uczniów na rok szkolny 2021/2022 do Katolickiej Szkoły Podstawowej i Katolickiego Przedszkola. Tydzień Otwarty w szkole odbędzie się w dniach 8 – 12 lutego 2021r. w godz. 16.00-18.00. Ze względu na zachowanie zasad reżimu sanitarnego obowiązują zapisy telefoniczne na konkretny dzień i godzinę. Więcej informacji na temat szkoły można znaleźć na stronie internetowej www.szkolabudujemyludzi.pl oraz w sekretariacie pod numerem tel. 85 67 47 677.
6. W następną niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na fundusz remontowo-budowlany archidiecezji.
7. W tym tygodniu odeszli do wieczności nasi zmarli parafianie: Władysław Zienkiewicz, Mikołaj Kondratiuk, Stanisław Lipowicz, Józef Ziniewicz, Czesław Klimowicz, Henryk Wojdakowski.