Menu Zamknij

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 14.03.2021r.

1. Komunikat ks. bpa Henryka Ciereszki, Wikariusza Generalnego Archidiecezji Białostockiej:
2. W liturgii najbliższego tygodnia:
19.03 (pt) – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Porządek Mszy Świętych taki, jak w dzień powszedni. Tzw. Msza Święta składkowa „do św. Józefa” będzie celebrowana 19 marca o godz. 18:00. Przyjmujemy intencje w zakrystii.
3. Msza Święta z okazji Imienin Księdza Arcybiskupa Seniora Edwarda Ozorowskiego będzie sprawowana w czwartek, 18 marca br., o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej. Zapraszamy do modlitwy w intencji Najdostojniejszego Solenizanta.
4. Za tydzień, w niedzielę odbędzie się kolejne spotkanie KŻR naszej parafii. Początek o godz. 16:30 w kościele.
5. Rekolekcje Służby Zdrowia odbędą się w Archikatedrze Białostockiej (Fara) w dniach 15-17 marca. Każdego dnia o godz. 18:00 Msza Święta i po niej nauka rekolekcyjna. Rekolekcje prowadzą kapelani szpitalni naszej archidiecezji.
6. W piątek 26 marca 2021 roku, o godz. 19.30 w Katedrze białostockiej będzie miała miejsce Droga Krzyżowa prowadzona przez Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Białostockiej. Będzie to modlitwa w intencji rodzin miasta Białegostoku, a także całej Archidiecezji. Droga Krzyżowa będzie transmitowana na kanale YouTube ArchiBial MEDIA.
7. Przypominamy o możliwości pozbycia się makulatury, korzystając z naszego parafialnego kontenera, przeznaczonego na ten cel. Dochód ze sprzedaży makulatury przeznaczymy na bieżące potrzeby parafii.
8. Przed świętami możemy wspomóc najuboższych naszej parafii. Zapraszamy po Mszy Świętej do zakrystii po torbę „Samarytankę”. Torbę wypełnioną artykułami żywnościowymi o długim terminie ważności trzeba zwrócić do niedzieli palmowej, aby jeszcze przed świętami można by je było przekazać potrzebującym.

9. Za tydzień po Mszy świętej o godz. 13.00 zebranie dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii świętej. Obecność obowiązkowa.