Menu Zamknij

2 NIEDZIELA WIELKANOCNA- 11.04.2021r.

1. Dzisiaj z okazji Święta Miłosierdzia Bożego na terytorium Polski można uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami, za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele lub kaplicy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w monstrancji lub przechowywanym w tabernakulum.
2. Dzisiaj zapraszamy KŻR na kolejne spotkanie. Początek o godz. 16:30 w kościele.
3. Dzisiaj, w Święto Miłosierdzia Bożego, ze względów bezpieczeństwa nie odbędzie się coroczna, zorganizowana pielgrzymka do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do indywidualnego pielgrzymowania do Sanktuarium na Białymstoczku, szczególnie na godz. 15:00
4. Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej będziemy obchodzić 13 kwietnia, we wtorek. Módlmy się za bestialsko pomordowanych w Katyniu naszych rodaków.
5. Dnia 14 kwietnia br. będziemy przeżywać ustanowione przez Sejm RP w 2019 roku Święto Chrztu Polski. Tego dnia będziemy dziękować za dar chrztu świętego i modlić się, aby nasza Ojczyzna była zawsze wierna Bogu.
6. Przypominamy, że niedzielne Msze Święte o godz. 11:30 są transmitowane przez internet.
7. Dzisiaj zebrane do puszek ofiary będą przeznaczone na Caritas Archidiecezji.
8. W tym tygodniu odeszli do wieczności nasi zmarli parafianie: + Łucja Stocka, Stanisława Ogrodnik i Adam Milewski. Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie…