Menu Zamknij

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04.2021r.

1. W liturgii nadchodzącego tygodnia:
– 23.04 (pt.) – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski;
– 24.04 (sb.) – Uroczystość św. Jerzego, męczennika, głównego Patrona Archidiecezji Białostockiej i AWSD.
2. W następną niedzielę – Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
3. Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna, której termin w tym roku przypada w sobotę 1 maja, z powodu obowiązujących przepisów sanitarnych, nie odbędzie się w formie zorganizowanej. Zapraszamy tego dnia do indywidualnego pielgrzymowania. Msza św. w Krypnie będzie sprawowana o godz. 16.00.
4. Na prośbę Głównego Urzędu Statystycznego przypominamy, że od 1 kwietnia 2021 roku na terenie całego kraju prowadzony jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Jest on realizowany raz na 10 lat. Udział w spisie jest obowiązkowy. Samospisu internetowego dokonujemy za pomocą aplikacji na stronie spis.gov.pl. W przypadku braku dostępu do internetu można spisać się przez telefon dzwoniąc na infolinię spisową (tel. 22/279 99 99) lub w siedzibie Urzędu Gminy /Miasta lub Urzędu Statycznego w Białymstoku.
5. Przypominamy, iż niedzielna Msza Święta o godz. 11:30 jest transmitowana przez internet.
6. Za tydzień ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na utrzymanie seminarium duchownego w Białymstoku.
7. W tym tygodniu odeszła do Pana nasza zmarła parafianka: + Marzena Choroszucha. Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie…