Menu Zamknij

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 9.05.2021r.

1. Dzisiaj odbędzie się kolejne spotkanie modlitewne KŻR naszej parafii. Początek o godz. 16:30.
2. W liturgii nadchodzącego tygodnia:
– 13.05 (czw.) – Wsp. NMP z Fatimy;
– 14.05 (pt.) – Święto św. Macieja Apostoła.
3. Następna niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tę niedzielę dzieci z naszej parafii przyjmą po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii Świętej – pierwsza grupa podczas Mszy Świętej o godz. 10:00, druga grupa o godz. 11:30. Naszych parafian prosimy o uczestnictwo we Mszy Świętej w innych godzinach, albo uczestnictwo we Mszy Świętej na zewnątrz świątyni.
4. We czwartek 13.05 po Mszy Świętej wieczornej będziemy odmawiali Różaniec Fatimski dookoła kościoła, na wspomnienie pierwszego objawienia NMP w Fatimie 13.05, 104 lata temu. Każdego 13 dnia miesiąca, aż do października, taki różaniec będziemy odmawiali.
5. Podobny różaniec będziemy odmawiali każdego 16 dnia miesiąca, na wspomnienie św. Jana Pawła II.
6. W piątek 14.05 rozpocznie się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Za udział w nowennie można uzyskać odpust zupełny.
7. W tym tygodniu odeszli do Pana nasi zmarli parafianie: + Roman Krasowski, Ryszard Łukaszewicz. Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie…