Menu Zamknij

25 NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.09.2021r.

1. Przypominamy, że za tydzień w niedzielę odbędzie się pierwsze spotkanie z dziećmi klas III naszej parafii, przed przyszłoroczną I Komunią Święta. Zapraszamy dzieci i rodziców na Mszę Świętą o godz. 13:00 – spotkanie odbędzie się po Mszy Świętej.
2. W liturgii nadchodzącego tygodnia:
– 20.09 (pn.) – Wsp. św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy, męczenników;
– 21.09 (wt.) – Święto św. Mateusza, Apostoła;
– 23.09 (czw.) – Wsp. św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
3. Apostolstwo Trzeźwości Archidiecezji Białostockiej zaprasza na ogólnopolską pielgrzymkę Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Spotkanie to odbędzie się w Niepokalanowie w sobotę 25 września br. Rozpoczęcie o godz. 10.00. Szczegółowy program jest dostępny na stronie oaza.pl
4. Msza Święta w intencji mieszkańców Białegostoku w Dniu Patrona miasta, bł. ks. Michała Sopoćki, będzie sprawowana we wtorek, 28 września br., o godz. 18.00 w Kate-drze białostockiej. Mszy św. przewodniczyć będzie Arcybiskup Józef Guzdek Metropolita Białostocki. Procesja z relikwiami bł. ks. Michała Sopoćki, z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego do Katedry, odbędzie się w poniedziałek 27 września br. o godz. 19.00. Procesję poprzedzi Msza Święta. w Sanktuarium o godz. 18.00.
5. Główny Urząd Statystyczny dziękuje wszystkim, którzy wzięli już udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Jednocześnie przypomina, że na mocy ustawy podpisanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej. Spis ten jest obowiązkowy i trwa tylko do 30 września br. Tych, którzy jeszcze się nie spisali, prosi o niezwłoczne dokonanie tego.
6. W tym tygodniu odeszli do wieczności nasi zmarli parafianie: + Tadeusz Łupiński, Edward Zalewski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …