30 NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.10.2021r.

1. Przyjmujemy na „wypominki”, czyli modlitwy za naszych zmarłych, których będziemy wspominać w pierwszych trzech dniach listopada. O godz. 17:00 będziemy odmawiali różaniec za wspominanych zmarłych, a o godz. 18:00 będzie sprawowana w ich intencji Msza Święta.
2. W liturgii nadchodzącego tygodnia:
– 28.10 (czw.) – Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
3. Już dzisiaj zapowiadamy, iż nabożeństwa związane z modlitwą za zmarłych w pierwszych dniach listopada będą miały następujący porządek:
– 1 listopada o godz. 13:00 – procesja na cmentarzu grzebalnym z modlitwą za zmarłych i poświęcenie nowych pomników nagrobnych;
– 2 listopada o godz. 11:30 – procesja na cmentarzu grzebalnym z modlitwą za zmarłych i poświęcenie pomników nagrobnych;
– 7 listopada (niedziela) o godz. 15:00 – Msza Święta za wszystkich wiernych zmarłych pogrzebanych na naszym cmentarzu (koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 14:45).
4. W dniach 19-21 listopada organizowane są w Hodyszewie weekendowe rekolekcje dla małżeństw, przeżywających trudności lub chcących odświeżyć swoją relację, prowadzone przez diecezjalny ośrodek Spotkań Małżeńskich. Szczegółowe informacje i kontakt do organizatorów na stronie internetowej www.spotkaniamalzenskie.pl
5. W najbliższy piątek 29.10, po Mszy Świętej wieczornej, młodzież oazowa zaprasza na wieczór ze świętymi rozważającymi „8 Błogosławieństw”.
6. W niedzielę, za tydzień, również młodzież oazowa, będzie sprzedawać znicze, z czego dochód będzie przeznaczony na dofinansowanie ich rekolekcji.
7. W tym tygodniu odeszła do wieczności nasza zmarła parafianka: + Leokadia Dojlida Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …