Menu Zamknij

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA – 25.12.2021r.

1. W imieniu własnym i księży pracujących w naszej parafii składam serdeczne życzenia świąteczne naszym parafianom. Niech Nowonarodzony Chrystus napełni Wasze serca niezachwianą nadzieją, która pozwoli pokonać wszelkie trudności, silną wiarę, rozjaśniającą nawet najbardziej mroczne dni i głęboką miłość, dzięki której każdy człowiek dostrzega promyk dobra i potrafi przebaczać.
2. Dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania tegorocznego żłóbka: ks. Łukaszowi, p. Tadeuszowi Filipczukowi, osobom ze wspólnoty „Wieczory Małżeńskie” i młodzieży oazowej. Dziękuję za sprawną posługę przy ołtarzu asyście liturgicznej i p. Gosi – zakrystiance. Dziękujemy scholii młodzieżowej i chórowi parafialnemu za piękne śpiewy.

3. Dzisiaj, pierwszego dnia świąt, porządek Mszy Świętych, jak w każdą niedzielę, z wyjątkiem Mszy Świętej o godz. 13:00. Podobnie będzie w drugi dzień świąt. W drugi dzień Msza Święta w Kurianach o godz. 9:00. W drugi dzień świąt ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na KUL i Centrum Pastoralne w Białymstoku.