Menu Zamknij

6 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.2.2022r.

1. Dzisiaj odbędzie się kolejne spotkanie KŻR naszej parafii. Początek o godz. 16:30 w kościele.
2. W liturgii najbliższego tygodnia:
– 14.02 (pn.) – Święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.
3. W związku z tym, że w tym tygodniu – 14 lutego – wypada wspomnienie św. Walentego, patrona zakochanych, we czwartek 17 lutego w naszym kościele odbędzie się uroczystość odnowienia ślubów małżeńskich podczas Mszy Świętej o godz. 18:00. Zapraszamy wszystkie małżeństwa, młodsze i starsze, naszej parafii. Małżonkowie niech przyniosą róże dla swoich żon.

4. Zespół Szkół Katolickich im. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku przy ul. Transportowej 2 ogłasza nabór uczniów na rok szkolny 2022/2023 do Katolickiej Szkoły Podstawowej i Katolickiego Przedszkola. Tydzień Otwarty szkoły odbędzie się w dniach 14 – 18 lutego 2022 r. oraz 07 – 12 marca w godz. 16.00-18.00. Obowiązują zapisy telefoniczne na konkretny dzień i godzinę. Więcej informacji na stronie internetowej szkolabudujemyludzi.pl.
5. W najbliższą niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na AWSD w Białymstoku.
6. W tym tygodniu odeszli do wieczności nasi zmarli parafianie: + Dariusz Mrówczyński. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …