Menu Zamknij

7 NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.2.2022r.

1. W liturgii najbliższego tygodnia:
– 22.02 (wt.) – Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła;
– 23.02 (śr.) – Wsp. Św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
2. W związku z zaistniałą sytuacją na wschodzie Europy, grożącą wybuchem wojny, odpowiadając na apel Ojca Świętego Franciszka, ks. abp Metropolita Białostocki Józef Guzdek prosi wszystkich wiernych Archidiecezji Białostockiej o nieustanną i codzienną modlitwy w intencji pokoju w naszej części Europy. Po Mszy Świętej odśpiewamy suplikacje.
3. Trwa nabór na rok szkolny 2022/2023 do Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Matki Bożej Miłosierdzia przy ul. Kościelnej 3 w Białymstoku! Zapraszamy do odwiedzania szkoły w czasie dni otwartych, które odbędą w soboty: 26 lutego i 19 marca 2022 roku w godzinach 10:00-13:00. Szkoła proponuje ciekawą ofertę kształcenia oraz wychowanie w duchu katolickim na wysokim poziomie, a najpilniejsi uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego mogą uczyć się bez czesnego! Informacje na temat szkoły można znaleźć na stronie internetowej www.szkola-katolicka.pl lub na plakacie.

4. W tym tygodniu odeszli do wieczności nasi zmarli parafianie: ++ Teresa Majewska, Stanisław Turecki. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …