Menu Zamknij

4 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 8.5.2022r.

1. W imieniu AWSD bardzo dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary i modlitwę w intencji o powołania kapłańskie.
2. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania w naszej parafii rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 11:30. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie w Domu Parafialnym. Na to spotkanie zapraszamy młodzież z klas 8 Szkoły Podstawowej, wraz z rodzicami. Sakrament bierzmowania będzie udzielony, po rocznym przygotowaniu, po Wielkanocy 2023 r.
3. Dzisiaj również odbędzie się kolejne spotkanie KŻR naszej parafii. Rozpoczęcie o godz.16:30 w kościele.
4. Trwa miesiąc maj. Zapraszamy na nabożeństwo majowe, celebrowane codziennie o godz. 17:30.
5. W liturgii najbliższego tygodnia:
– 09.05 (pn.) – Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Obchód liturgiczny przeniesiony z dnia dzisiejszego na jutrzejszy. Msze Święte w porządku dnia powszedniego.
– 13.05 (pt.) – Wsp. NMP z Fatimy. Po Mszy Świętej wieczornej, różaniec fatimski dookoła kościoła.

6. Spotkanie modlitewno-formacyjne, księży moderatorów, zelatorek i zelatorów KŻR Archidiecezji Białostockiej odbędzie się w sobotę, 21 maja br. w Archikatedrze Białostockiej. Rozpoczęcie w sali parafialnej o godz. 10.00, Msza św. w Archikatedrze o godz. 12.00. Na spotkaniu zostaną też przedstawione informacje na temat Kongresu Różańcowego oraz Pielgrzymki moderatorów, zelatorów i członków Żywego Różańca na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 3 – 4 czerwca br.
7. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności nasza zmarła parafianka: + Irena Kordulska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …