Menu Zamknij

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.5.2022r.

1. Za tydzień, w niedzielę 22.05, podczas Mszy Świętej o godz. 10:00, dzieci naszej parafii przyjmą po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii Świętej. Naszych parafian prosimy o uczestnictwo we Mszy Świętej w innych godzinach, albo uczestnictwo we Mszy Świętej na zewnątrz świątyni. Z racji, iż Msza Święta pierwszokomunijna może się przedłużyć, następna Msza Święta będzie celebrowana o godz. 12:00. Spowiedź dzieci i ich rodziców – w sobotę o godz. 16:00.
2. W liturgii najbliższego tygodnia:
– 16.05 (pn.) – Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.
3. Jutro również, na wspomnienie św. Jana Pawła II, po Mszy Świętej wieczornej, będziemy odmawiali tzw. Różaniec Papieski dookoła kościoła.
4. Spotkanie modlitewno-formacyjne, księży moderatorów, zelatorek i zelatorów KŻR Archidiecezji Białostockiej odbędzie się w sobotę, 21 maja br. w Archikatedrze Białostockiej. Rozpoczęcie w sali parafialnej o godz. 10:00 Msza Świętą w Archikatedrze o godz. 12:00.