Menu Zamknij

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.5.2022r.

1. Dzisiaj, podczas Mszy Świętej o godz. 10:00, dzieci (56) naszej parafii przyjmą po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii Świętej. Módlmy się w intencji dzieci i ich rodziców.
2. W liturgii najbliższego tygodnia:
– 24.05 (wt.) – Wsp. NMP Wspomożycielki Wiernych;
– 26.05 (czw.) – Wsp. św. Filipa Nereusza. Tego dnia obchodzimy Dzień Matki. Będziemy się modlić za mamy, z którymi jeszcze dane jest nam się spotykać, i za tymi, które już odeszły do wieczności.
3. Za tydzień, w przyszłą niedzielę – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
4. Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego rozpocznie się w najbliższy piątek 27.05. Za udział w nowennie można uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami.
5. Duszpasterstwo Kobiet Archidiecezji Białostockiej zaprasza na pielgrzymkę kobiet do Kopiska, która odbędzie się 29 maja (sobota). Rozpoczęcie spotkania o godz. 13:00 w Kopisku (20 km od Białegostoku, jadąc w stronę Augustowa).
6. Opera i Filharmonia Podlaska zaprasza na premierę widowiska „Quo vadis”, na podstawie monumentalnego oratorium Feliksa Nowowiejskiego, w reżyserii Piotra Półtoraka. Koncert inscenizowany na dużej scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej 27 i 28 maja o godz. 19:00. Bilety można zakupić online i w kasie Opery przy ul. Odeskiej.
7. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności nasi zmarli parafianie: ++ Janina Tarasiuk, Danuta Wróblewska, Stanisław Trusiak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …