Menu Zamknij

14 NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.7.2022r.

1. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, odbędzie się procesja eucharystyczna dookoła kościoła po Mszy Świętej o godz. 11:30.
2. Rozpoczęły się wakacje. Przez całe wakacje, od dzisiaj, nie będzie Mszy Świętej w niedzielę o godz. 13:00. Kancelaria parafialna podczas wakacji będzie czynna w godz. od 17:00 do 17:45. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00. W nagłych sprawach, takich jak pogrzeb czy wezwania kapłana do osoby umierającej, należy kontaktować się telefonicznie z kapłanem dyżurnym.
3. Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku zaprasza młodzież męską na „Rekolekcje w kajaku”. Odbędą się one w dniach 16-18 sierpnia 2022r. Szczegółowe informacje na stronie internetowej: www.awsd.bialystok.pl
4. 10 Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy z Białegostoku 3 sierpnia br. Do udziału w pielgrzymce zapraszamy wszystkich, którzy poprzez rowerowe pielgrzymowanie pragną uczcić Matkę Bożą i wraz z Nią powierzać swoje intencje Panu Bogu. Zapisy i szczegółowe informacje o pielgrzymce dostępne są na stronie – www.rowerymka.pl.
5. W liturgii najbliższego tygodnia:
– 6.07 (śr.) – Wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy;
– 8.07 (pt) – Wsp. św. Jana z Dukli, Prezbitera
6. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy do modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.