Menu Zamknij

25 NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.9.2022r.

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się dzisiaj, podczas Mszy Świętej o godz. 11:30. Później – spotkanie w auli domu parafialnego.
2. Dzisiaj swoje imieniny obchodzi ks. Stanisław Hołodok. W dzień Jego Patrona, św. Stanisława Koski, życzymy mu, aby ciągle był młody duchem, zmierzał do świętości. Życzymy zdrowia i obfitości darów Ducha Świętego.
3. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy Świętej o godz. 10:00, odbędzie się uroczystość błogosławienia i pożegnania misjonarza. Jest nim nasz parafianin Pan Radosław Kozakiewicz z ul. Jachtowej. Będzie on przebywał w Zambii, na placówce misyjnej prowadzonej przez księży salezjanów, w miejscowości Makululu. Będzie pracował w charakterze wolontariusza misyjnego, z dziećmi ulicy.
4. W liturgii najbliższego tygodnia:
– 20.09 (wt.) – Wsp. św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy, Męczenników;
– 21.09 (śr.) – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;
– 23.09 (pt.) – Wsp. św. Ojca Pio z Pietrelciny, kapłana.
5. W dniach 30.09-02.10 br. odbędą się w Hodyszewie weekendowe rekolekcje dla małżeństw przeżywających trudności lub chcących odświeżyć swoją relację. Rekolekcje są prowadzone przez diecezjalny ośrodek stowarzyszenia Spotkania Małżeńskie. Szczegółowe informacje i kontakt do organizatorów na stronie internetowej spotkaniamalzenskie.pl
6. Dzisiaj po Mszy Świętej ofiary zbierane do puszek będą przeznaczone na KUL. Za tydzień, w niedzielę ofiary zbierane do puszek, będą przeznaczone na wsparcie naszego misjonarza, Radosława Kozakiewicza.
7. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności nasz zmarły parafianin: + Czesław Jaworowski. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…