Menu Zamknij

33 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.11.2022r.

1. W dniu dzisiejszym odbędzie się kolejne spotkanie KŻR naszej parafii. Rozpoczęcie o godz. 16:30 w kościele.
2. W następną niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
3. W liturgii najbliższego tygodnia:
– 16.11 (śr.) – Uroczystość NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia głównej patronki archidiecezji. W naszym kościele Msze Święte jak w dzień powszedni;
– 17.11 (czw.) – Wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;
– 18.11 (pt.) – Wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
4. Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku serdecznie zaprasza młodzież męską na dzień skupienia 20 listopada (niedziela) 2022 r. w gmachu AWSD przy ul. Warszawskiej 46. Podczas dnia skupienia będziemy poruszać zagadnienia duchowe koncentrując się na biblijnej historii króla Dawida. Więcej informacji na stronie internetowej seminarium: www.awsd.bialystok.pl oraz na Facebooku. Początek wydarzenia o godz. 9:30.
5. W miejscowości Okopy, w parafii Suchowola, miejscu urodzin bł. ks. Jerzego Popiełuszko, ma być zbudowany Dom Pamięci Błogosławionego. W związku z tym Fundacja Dobro, im bł. ks. Jerzego Popiełuszko, rozprowadza na tę budowę cegiełki w formie numizmatu Wybity przez Mennicę Polską, pamiątkowy medal w cenie 50,- zł. można nabyć w zakrystii.
6. Po Mszy świętej zbierane będą ofiary do puszek, przeznaczone na Kościół Prześladowany. Jest to dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym.
7. W tym tygodniu odeszli do wieczności nasi zmarli parafianie: śp. + Janina Julia Pikto – Pietkiewicz, + Sławomir Karolkiewicz, + Zdzisław Cieśluk. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie …