Menu Zamknij

2 NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 16.4.2023r.

1. Z okazji Święta Miłosierdzia Bożego dzisiaj na terytorium Polski można uzyskać odpust zupełny za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w Kościele lub w kaplicy przed Najświętszym Sakramentem, pod zwykłymi warunkami.
2. Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku, dzisiaj, w niedzielę Miłosierdzia Bożego. Wyjście pielgrzymki o godz. 13:00 sprzed naszego kościoła. Pielgrzymka zakończy się uroczystą Mszą Świętą w Sanktuarium o godz. 15:00.
3. Dzisiaj odbędzie się kolejne spotkanie tegorocznych kandydatów do bierzmowania. Najpierw Msza Święta o godz. 11:30 a później spotkanie w auli domu parafialnego. Za tydzień, w przyszłą niedzielę, 23 kwietnia odbędzie się pierwsze spotkanie uczniów klas VIII szkoły podstawowej, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w przyszłym roku. Zapraszamy na Mszę Świętą, a później na spotkanie w auli domu parafialnego.
4. Również dzisiaj odbędzie się kolejne spotkanie KŻR naszej parafii. Początek o godz. 16:30.
5. Białostocki Kongres Bł. Michała Sopoćki, objęty honorowym patronatem Arcybiskupa Józefa Guzdka, Metropolity Białostockiego odbędzie się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku 22 i 23 kwietnia.
6. Dzisiaj ofiary składane do puszki będą przeznaczone na Caritas Archidiecezji Białostockiej.
7. W tym tygodniu odszedł do wieczności nasz zmarły parafianin: + Stefan Grygoruk. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …