Menu Zamknij

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 7.01.2024r.

1. Dzisiaj odbędzie się kolejne spotkanie KŻR naszej parafii. Początek o godz. 16:30.

2. Duszpasterstwo Rodzin zaprasza małżeństwa na kolejne spotkanie formacyjno-modlitewne, które odbędzie się we wtorek 9 stycznia 2024 roku o godz. 18.00 w kaplicy przy klasztorze Sióstr Misjonarek Św. Rodziny (ul. Stołeczna 5). W programie konferencja na temat: (Nie)święta rodzina oraz adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Ukazał się pierwszy w tym roku numer „Dróg Miłosierdzia”. W związku z obchodzonymi w tym miesiącu Dniem Babci i Dniem Dziadka zapraszamy do lektury artykułów o znaczeniu i roli seniorów we współczesnej rodzinie, o ich zadaniach, a także o starości jako czasie błogosławieństwa i łaski. Polecamy tekst z cyklu “Poszukiwania Misjonarza Kota”, a także artykuł “Jezusowe Lectio Divina” w rubryce “Panie, naucz nas modlić się” .

 4. Przypominamy, że podczas kolędy kancelaria parafialna jest czynna tylko rano, w godz. 08:00-09:00.

 5. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności nasz zmarły parafianin: + Czesław Prokop. Wieczny odpoczynek, racz mu dać Panie …