Menu Zamknij

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14.04.2023r.

1. Dzisiaj jeszcze odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy młodzież na Mszę Święta na godz. 11:30, a później na spotkanie do auli domu parafialnego.

2. Dominikańska Szkoła Wiary w Białymstoku zaprasza na wykład otwarty “To czyńcie na moją pamiątkę, czyli ofiarny wymiar Eucharystii”. Wykład wygłosi dominikanin – o. Piotr Laskowski. Zapraszamy w sobotę 20.04 na Mszę Świętą o godz. 10:00, a potem na wykład o 11:00 do Arkad Katedralnych (wejście A za katedrą białostocką).

3. Stowarzyszenie Czcicieli Miłosierdzia Bożego i Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku zapraszają do udziału w pielgrzymowaniu Białostockim Szlakiem bł. Michała Sopoćki. Pierwszy etap odbędzie się w poniedziałek 15 kwietnia i rozpocznie się Mszą Świętą w Bazylice Św. Rocha o godz. 18.00. Po Mszy Świętej nastąpi przejście do Bazyliki Katedralnej. Tegoroczne pielgrzymowanie będzie zarazem przygotowaniem do obchodów 50. rocznicy śmierci bł. Michała.

4. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do sanktuariów Dolnego Śląska, z wyjazdem do Pragi Czeskiej w dniach 9-13.06. Koszt: 1350,- zł.

5. Za tydzień, w niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na AWSD.

6. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności nasz zmarły parafianin: + Paweł Świsłocki Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …