Menu Zamknij

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.02.2020r.

  1.  Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz.13:00, odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia w tym roku I Komunii Świętej.
  2. Szykujemy się już do wielkiego Postu – w tym tygodniu wypada tzw. „tłusty czwartek”. Już dzisiaj zapowiadamy, że jak co roku, na rozpoczęcie Wielkiego Postu organizujemy rekolekcje ewangelizacyjne, po to, aby dobrze rozpocząć ten święty czas i właściwie go przeżyć. Rekolekcje te rozpoczną się w Niedzielę 1 marca i potrwają do środy 4 marca. Będzie je prowadził ks. Robert Grzybowski z Pustelni w Poletyłach, w diec. drohiczyńskiej. Kontynuacją tych rekolekcji będzie Seminarium Odnowy Wiary, które rozpocznie się 10 marca. Już dzisiaj informujemy o tych wydarzeniach i zapraszamy do udziału w nich.
  3. W dniu dzisiejszym w naszej parafii rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Początek o godz. 16:00 w domu parafialnym.
  4. W liturgii najbliższego tygodnia:
    – 22.02 (sob.) – Święto Katedry św. Piotra Apostoła
  5. Caritas Archidiecezji Białostockiej zwraca się z prośba do wszystkich parafian o prze-kazanie 1% podatku na rzecz Caritas Potrzebującym. Numer KRS można znaleźć na stronie internetowej białostockiej Caritas, na plakacie na tablicy informacyjnej.
  6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę autokarową do Medjugorie w dniach 11-18 maja 2020 r. Zapisy u ks. Tomasza.
  7. Msza święta z modlitwą o uzdrowienie w najbliższy czwartek o godz. 18:00.
  8. W tym tygodniu odeszła do Domu Ojca nasza zmarła parafianka: + Helena Minta. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie..